Yurtiçi - Yurtdışı Oteller

Cenova Turizm ile yurt içinde seyahat etmeniz kolay! Uzman kadromuz size en uygun oteli çok kısa bir zamanda bulur. Yıllardan bu yana Türkiye'nin en tanınmış otelleri ile iyi ilişkilerimiz sayesinde en uygun fiyatlarla konforlu seyahatler elde edebilirsiniz. İşinizi bize bırakın, konforunuzu düşünelim.

Yurtiçi veya Yurtdışı, Talebinize göre Otel Seçenekleri Burada

Şehir Otelleri

İşiniz gereği yurt içinde seyahat mi etmeniz gerekiyor? Yine doğru adres Cenova Turizm. Gideceğiniz şehirdeki isteklerinize en uygun oteli size uzman kadromuz çok kısa bir zamanda buluyor. Yıllardan bu yana süre gelen Türkiye’nin en tanınmış otelleri ile iyi ilişkilerimiz sayesinde en uygun fiyatlara Cenova Turizm ile ulaşabilirsiniz. Siz sadece işinizi düşünün, konforunuzu biz sizin için düşünüyoruz.


Tatil Otelleri

Türkiye’nin en büyük tur operatörlerinden Touristica, Gezinomi, Tatilbudur, tatil.com yetkili acentesi olan Cenova Tur, tatilinizde de yanınızda. Sistemimizde bulunan geniş otel ağı ile ne tarz tatil isterseniz isteyin, mutlaka size uygun bir otelimiz vardır. Erken rezervasyon indirimlerinden ve otellerin sunduğu özel promosyonlardan bizim sayemizde haberdar olun. Otellerin tamamı hakkında bilgi sahibi olan, bir çoğunu yerinde gidip görmüş olan uzman kadromuz tüm sorularınıza cevap vermek için sizleri bekliyor.


Yurt Dışı Otelleri

Cenova Turizm dünya üzerindeki tüm şehirlerde konaklama taleplerinizde size yardımcı oluyor.
İş gezisi, tatil ya da balayı için kriterlerinize uygun otel alternatiflerine bizden ulaşabilirsiniz. 
Ayrıca yurt dışında araç kiralama, transfer, toplantı düzenleme ve tur programları için de acentemizle iletişime geçebilirsiniz.