Turlar

Cenova Turizm olarak, dünya çapında tercih edilen gemi turlarını sunuyoruz. Akdeniz, Baltık, Fiyort, Karayipler, Güney Amerika, Alaska ya da Yunan Adalar gibi tatil seçeneklerinde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz ve düşlerinizi gerçekleştirmek için sizlere rehberlik ediyoruz.

Nasıl bir tur hayal ediyorsunuz? Seçenekleriniz Cenova Turizm ile sizi bekliyor.

Gemi Turları

Dünyada uzun bir zamandır çok büyük bir kesimin tercih ettiği, son derece konforlu, rahat, sorunsuz bir tatil imkanı sunan gemi turları için doğru adres yine Cenova Turizm’dir. İster Akdeniz, ister Baltık veya Fiyort, isterseniz Karayipler, Güney Amerika, Alaska ya da Yunan Adalar. Hiç fark etmez, siz sadece düşleyin, biz de düşlerinizi gerçekleştirmekte size yardımcı olalım ve yol gösterelim.

Dünyanın en büyük gemi şirketleri ile (ROYAL CARIBBEAN, PRINCESS, CARNIVAL, HOLLAND AMERICA, COSTA, MSC, CUNARD, OCEANIA, SEABOURN, CRYSTAL, NORWEGIAN CRUISE vb.) olan direk bağlantılarımız ve yetkili acenteliklerimiz sayesinde bütün dünya denizlerinde hiç unutamayacağınız gemi turları için de tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Profesyonel ekibimiz size gezmek istediğiniz ülkelere, bütçenize ve istediğiniz seyahatin uzunluğuna göre en uygun alternatifleri sunacaktır. 

Kara Turları

Dünyayı ya da Türkiye’yi keşfetmek istiyorsunuz. Ama ne otel ayarlamakla ne de uçak bileti araştırmakla uğraşmak istemiyorsunuz. Hatta birkaç şehri birden gezmek ama ara geçişler için transfer araştırmak istemiyorsunuz. Gideceğiniz şehrin tarihini öğrenip elinizde harita ile hem ünlü tarihi yerlerini bulmayı hem de alışveriş için hesaplı noktaları sora sora bulmayı istemiyorsunuz. Bu durumda Cenova Turizm kişiye özel “terzi yapımı” turları sizin için doğru seçenek. Dünyanın her yerine, ki buna Türkiye’de dahil, en iyi fiyat garantisi ve uzman rehberlerle gitmek ve unutulmaz anılarla mutlu bir şekilde geri dönmek için uzman kadromuz sizin telefonunuzu bekliyor.

Nehir Turları

Nehir turları konusunda dünyanın bir ve iki numaralı firmaları olan Amerikan menşeili UNIWORLD ve AMA WATERWAYS şirketleri başta olmak üzere birçok değişik nehir turu yapan şirketler ile olan anlaşmalarımız sayesinde başta Avrupa’da REN, TUNA, SEINE, DOURO, Rusya’da Volga, Amerika’da Amazon ve Missisipi, Asya’da Vietnam’da Mekong ve Myanmar’da Irrawaddy, Afrika’da Zambezi olmak üzere Dünyanın bu bölgelerini bir de son derece konforlu ve lüks nehir gemileri ile keşfetmenizi öneriyoruz.