Hizmetlerimiz

Cenova Turizm olarak; 17 yıllık tecrübemizle 2018 yılında kurulmuş bulunmaktayız. 7/24 hizmet veren TURSAB üyesi acentemizin önceliği; güvenilir ve dürüst bir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Onlarca yıllık deneyimle üst düzey hizmet.

Cenova Turizm olarak;

17 yıllık tecrübemizle 2018 yılında kurulmuş bulunmaktayız.  7/24 hizmet veren TURSAB üyesi acentemizin önceliği;  güvenilir ve dürüst bir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bir çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz projelerde karşılıklı işbirliği içerisinde deneyimli kadromuzla başarılı sonuçlar elde etmiş olup; kaliteye dayalı hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.
Acentemizde; yurtiçi, yurtdışı otel rezervasyonları, tur programları, uçak biletleri, hafta sonu yatılı ve günübirlik turlarının yanında, özel gruplar için dünyanın her yerine uygun gezi organizasyonları yapılmaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışında yapılan fuar ve kongrelere özel çalışmalar, tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. 

Bilim, ticaret, bankacılık, tarım ve sağlık gibi  alanlarda  faaliyet  gösteren  kurum ve kuruluşlar, dernekler ve okullar gibi toplulukların kongre – fuar – seminer organizasyonlarını yurtiçi ve yurtdışında başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Tüm dünya havayollarının yanı sıra T.C. Devlet Demiryolları biletlerini de düzenlemektedir.
Acentemiz günlük araç kiralama ve transfer hizmetinin yanında, yurtiçi- yurt dışı seyahat ve sağlık sigortası düzenlenmesi konusunda da hizmet vermektedir.   
Amacımız; sektörde takdir edilen, tercih edilen özelliğimizi korumak, sürdürebilir olmak ve dengeli büyümeye devam etmektir.