Hakkımızda

Güçlü bir kadro ve 17 yıllık tecrübeyle Cenova Turizm, 2018 yılında mükemmel hizmet anlayışı ile kurulmuştur. 7/24 hizmet veren TURSAB üyesi acentemizin önceliği; müşteri memnuniyetini sağlamak için güvenilir ve dürüst bir hizmet sunmaktır.

Onlarca yıllık deneyimle üst düzey hizmet.

Cenova Turizm olarak;

17 yıllık tecrübemizle 2018 yılında kurulmuş bulunmaktayız.  Turizm sektöründe birçok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu iş birliğinde, deneyimli personeli ile toplam kaliteye dayalı hizmet anlayışıyla turizmin her alanında faaliyet göstermekteyiz.

Acentemizde; yurtiçi, yurtdışı otel rezervasyonları, tur programları, uçak biletleri, hafta sonu yatılı ve günübirlik paket turlarının yanında, özel gruplar için dünyanın her yerinde her zevke uygun gezi organizasyonları yapılmaktadır. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışında yapılan fuar ve kongrelere hassas çalışmalarla yapılan gezi organizasyonları da bu alanda tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmakta olup her türlü bilim, ticaret, bankacılık, tarım, sağlık gibi alanlarda faaliyet gösteren özel şirket kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar gibi toplulukların kongre – fuar – seminer organizasyonlarını yurtiçi ve yurtdışında başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Tüm dünya havayollarının ve yerel havayollarımız THY, ANADOLU JET, PEGASUSSUNEXPRESS, ATLAS GLOBAL ve ONURAIR satış acentesidir. Bunun yanı sıra T.C. Devlet Demiryolları biletlerini de acentemizden alabilirsiniz. 

Acentemiz araç kiralama ve havalimanı transferlerinin yanı sıra, yurtiçi- yurt dışı seyahat ve sağlık sigortaları konusunda da hizmet vermektedir.