İZZ Global Şirketler Topluluğu

İZZ Global şirketler topluluğu olarak; 5 farklı alanda, 7 şirket, 1150’den fazla çalışan, 100’ün üzerinde beyaz yaka çalışanımız, 300’ün üzerinde referansımız ile ülkemiz için üretmeye, istihdam yaratmaya ve dünya çapında sürdürülebilir başarılar elde etmek için çalışıyoruz.
www.izzglobal.com
Fenermekanik

Fenermekanik

Endüstriyel borulama, petrol boru hatları, hvac, yangın hatları, hertip çelik montaj ve mekanik taahhüt işleri yapan Fenermekanik'in, Türkiye’de 4 farklı lokasyonda ofisi bulunmaktadır.
Web sitesine git
Fener Endüstri

Fener Endüstri

Endüstriyel ve inşaat ekipmanları; satış, servis ve kiralanması konusunda hizmet vermektedir. Fener Endüstri; Chicago Pneumatic, Atlas Copco, Rotork, Alfa Laval, Metalynx gibi markaların distribütörlüğünü yapmaktadır.
Web sitesine git
Cekiz

Cekiz

Cekiz İnşaat açıldığı günden bu yana, siz değerli müşterilerimizin sadece yaşam alanlarını inşa etmez aynı zamanda sektöründe zor ya da çözüm gerektiren tüm endüstriyel veya yaşam alanı inşaatlarında sizlere özel efektif çözümler bulur.
Web sitesine git
Labor Bilişim

Labor Bilişim

Bilimsel verilere dayalı, pedagojik, TUBİTAK ve Kosgeb tarafından onaylanmış projeler ile geleceğimiz olan çocuklarımız için yazılımlar, platformlar üretmemizin yanı sıra; şirketler için ERP (şirket yönetim sistemleri), insan kıymetleri modülleri yapıyoruz.
Web sitesine git
Fener Global

Fener Global

Mekanik, inşaat veya elektrik üzerine yurt dışı taahhüt işlerimizde Fener Mekanik kalitesi ve bakış açısıyla çalışan şirketimiz bizim yurt dışındaki temsilcimiz.
Web sitesine git
Cenova Turizm

Cenova Turizm

Cenova Turzim ve Organizasyon olarak, tüm dünya havayolları, demiryolları, oteller ve araç kiralama şirketleri ile anlaşmamız olmasının yanı sıra, her tip kongre, kutlama, düğün, nişan tarzı organizasyonlarınızı da yapmaktayız. Cenova Turizm ve Organizasyon Türsab A Sınıfı acentası olarak onaylıdır.
Web sitesine git
Özel Renk İş Otomotiv

Özel Renk İş Otomotiv

Çalışmak, üretmek, katma değer sağlamak genlerimizden geliyor. Ostim kurucu üyelerinden Recep Ekiz’in kurduğu ve bizlere armağan ettiği bu özel şirket halen özel otomobil servisi olarak çalışmaya, hizmet sunmaya devam etmektedir. Onlarca tv programına konu olmuş, yaptığı işler ve yetiştirdiği personeller ile sanayimize katkı sağlamaya devam etmektedir.
Web sitesine git
Hotels LOV

Hotels LOV

The LOV Hotels Faralya’da etrafınızı saran sandal ağaçlarıda Faralya’nın binlerce yıllık öykülerini anlatmak için sizi bekliyor. Onlarca medeniyetin iz bırakıp geçtiği bu topraklarda, ruhunuzu doğaya emanet edebileceğiniz, yeşilin ve mavinin anlam kazandığı otelimizde sizleri de misafir etmek isteriz.
Web sitesine git